Divotvorný čas


CHTĚLA BYCH BÝT CHLAP

Tohle se mi dnes v noci honilo hlavou. Nemám asi právě nejbáječnější období a cítím se unavená, zbytečná a k ničemu. A jak jsem se tak převalovala a čekala na spánek, tak mě napadla tahle věc. Málem jsem se začala nahlas smát.

Byla bych chlap. Rozhodně bych si neholila nohy a nosila bych fousy. V práci bych měla hned lepší plat, nemusela bych se mačkat v tramvajích a autobusech, protože bych jezdila autem. Po namáhavém dni v práci bych se nemusela zajímat o to, zda má rodina vyprané ponožky, zda není všude binec a je umyté nádobí. Složenky, zásoby v kuchyni, žehlení,rozhovory s potomky....to vše by šlo opatrně a po špičkách mimo mne. O víkendu bych možná i vyluxovala, kdybych potřebovala mít dobrý pocit nebo chtěla být pochválená. S grácií bych rozdělovala a přidělovala kapesné a vždy bych si povzdychla, jak nám ty moje těžce vydělané peníze mizí.

Právě v tomhle věku by mi jaksi otrnulo a chytila bych ten chlapský druhý dech. Asi bych začala sportovat. Koupila bych si horské kolo a taky trochu té techniky by to chtělo. Vidím to na fotografování nebo na kameru.

Módní trendy by mě nemusely zajímat, prodavačky v obchodech by byly příjemnější a sem tam bych si užila nějaký ten dámský úsměv. Jen tak, pro lepší náladu.

Pak konečně přišel trhaný a neklidný spánek a víc už jsem vymyslet nestačila.

 

Komentáře

Přidat komentář

Jméno:
Nadpis:
Text:

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář

Portrét

Kontakt