Divotvorný čas


CILKA,BABU A ŠÍŠAJÍCÍ BABIČKA (a úsměv)

Zase jedna lahodná a poklidná nedělní odměna za propracovanou sobotu.

http://www.youtube.com/watch?v=14jhtQCJ8lk

Tak vás zdravím všechny v novém týdenním pracovním a školním procesu. Do práce se mi dnes šlo dost špatně z důvodu asi dvacetičtyř chybějících hodin spánku ale to je stav téměř normální a proto se s pomocí lahodné ranní kávy přeci jen rozkoukávám. Páteční štěstí s čekající tramvají a autobusem bylo asi jediným štěstím , které mě ten den potkalo. No, dalo se to čekat. Ve Sportce vyhrál tu hromadu miliónů někdo úplně jiný a jestli jste tedy čekali (jako i já) na nějaký happy end, tak nic. Omlouvám se. Jsem totiž nedělňátko (to jest narozena v neděli) a tak občas pokouším tu sladkou naději, že nedělňátka mají štěstí. Ale asi jak která.

Tak tedy víkend měl tentokrát nádherně voňavé zakončení. Šli jsme s Honzou (Brutusem) na návštěvu k mojí mamince a jelikož je silná kuřačka, připravili jsme překvápko. Honza nesl tašku plnou šíši a příslušenství a s babičkou jsme si dali jednu šíšu míru a pokoje. Cilka a Babu mi lezly i po hlavě a tetelily se štěstím, že mají návštěvu. Cilka a Babu jsou dvě mrňavé psice, Babu je z útulku a Cilka byla nalezena coby týdenní štěňátko v krabici na ulici. Babulka se Cilky ujala a po pár hodinách hry na psí maminku začala to holátko kojit. Takže jsou to máminy holky, na které ona nedá dopustit ( a jelikož žije sama, ani se jí nedivím) a na které já jsem ostudně jednu dobu žárlila, jako na nezvané sourozence. Když jdeme na procházku, zvykám si už na ta trapná jména, ale dřív jsem trpěla jako pes, když máma vedle mě pořád na celý park pokřikovala "Cilko, Babu, ke mě". Je pravda, že na mě ale taky divně koukají pejskaři, když jdouce do kopce volám na Daníka "Nahoře na mě počkej, víš, že nemůžu tak rychle." Ale ono je jedno, jak na pejska mluvíte, protože on prostě stejně rozumí, když teda chce rozumět(úsměv šibalský). Babička byla krásná indiánka s tou šíšou, byla tím úplně nadšená a my s Honzou za to dostali výborné pečené kuřátko s bramborem. Mňam.

Ještě jedna důležitá věc, návštěva čajovny s obrázky pod paží se rychle blíží, obrázky jsou hotové a netrpělivě čekají, až jim bude přidělena zeď. Nebojte, pozvánka na podívanou (a samozřejmě očekávanou vaší útratu v dotyčné čajovně) se zde objeví, jen co kocouři budou viset (zvací usmíváček).

 

Komentáře

Přidat komentář

Jméno:
Nadpis:
Text:

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář

Portrét

Kontakt