Divotvorný čas


ČLOVĚČE, LIDI, TO JE SUPER!

Pořád tomu ne a ne uvěřit. DJ Brutus alias Didi Fido obdivovatel Iron Maden a syn můj jediný a ze všech mých synů nejlepší pro mě udělal něco neuvěřitelnýho.

http://www.youtube.com/watch?v=TnFurZXbXII&mode=related&search

Pořád tomu ne a ne uvěřit. DJ Brutus alias Didi Fido obdivovatel Iron Maden a syn můj jediný a ze všech mých synů nejlepší pro mě udělal něco neuvěřitelnýho. Normálně mi zajistil výstavu (a zdá se i dlouhodobou) v jedné čajovně. Jsem z toho úplně vedle sebe, až se skoro vždycky leknu, když se podívám na stranu. Já si celý život maluju a strkám obrázky za skříň a když je mám někde ukázat, tak jsem celá červená, stydím se, blekotám a schovávám se do své pravé kapsy u kalhot.Proč? No, jsem malinko infantilek a tak neumím malovat takové ty opravdové obrazy, ale úplně nejvíc ráda maluju modrý kočky. Jinak kočky živý zrovna moc ráda nemám (mám k nim ten vztah-žij a nech žít), ale modrý a teď už i jinak barevný kocouři, to je taková moje záliba. A v té čajovně nechtějí žádné ty moje jako umělecké dospělácké výtvory, ale právě  kocoury. Takže se ani nebudu muset přetvařovat. Juchůůůůů. Za to slibuju, že že jakmile se doslechnu, že by někdo vyhazoval k popelnicím to veliký dřevěný dutý, jak na to Honza chce hrát, tak že to od těch popelnic hned přinesu domů.

No a teď mám z vás takový hloupý pocit, že vy si musíte myslet, že nadržuju Honzovi (což mi teda doma furt někdo vyčítá) a že Bára je chudák odstrčená. To by ale byl váš velikánský omyl. Jednak je Bára první a vlastně mě toho jako takový trenažér naučila o dětech spoustu právě ona ( z čehož budu mít výčitky až do smrti, že jsem to neznala už před ní) a za druhé mi výslovně zakázala vláčet jí veřejně tímto bulvárním  plátkem (alias stránkami). I těch pár jejích fotek je zde na zapřenou. Zakázáno mám ještě prozrazovat, že dřív jsme měli Trabanta a teď máme (kyškyš) Wartburga. Ještě toho mám zakázaného spoustu. No a Honza mi nic nezakázal a tak to může mást a vypadat, jako že mám jen jeho. A mimo jiné, on je z celé rodiny ten, kdo má mně podobný smysl pro humor a tak se s ním smát, to je nejlepší relax. A v neposlední řadě mi sehnal tu výstavu v čajovně.

 

Komentáře

Přidat komentář

Jméno:
Nadpis:
Text:

Přehled komentářů

juuuu:)

(manndarinne, 17. 9. 2007 21:03)

rekni kdy a kde!
Ja mam listopad v zizkovskym exitu, tak zvu :) akorat toho mam malo, tak vystavuju se svym pritelem. (mimochodem ten to ma dobry... dela to na kompu, takze ma vystavu za vikend hotovou...grrr...a este to je dobry...)

Portrét

Kontakt