Divotvorný čas


COPA TO TU JE NOVÝHO?

Jo, jo. Změnila jsem logo. Ne tak životní styl, ale místo propagace kávičky a lenošení tu máte něco k zamyšlení. Šedá tůra mozková (úsměv véééliký)

Vážně se mi to líbí s těmi psanými smajlíky. Budu je tady používat a vám se samozřejmě nedá nic nakazovat, jenom o tom můžete přemýšlet. Já taky přemýšlela a nejdřív mě napadlo, co budou dělat ti negramotní chudáci, kteří si už na netu nepřečtou ani ty smajlíky. Jenže, oni si můžou hrát nějakou veselou (úsměv) mordovačku a tak se jim tímto omlouvám, ale tady jim už pšenka nepokvete. Odcházím z práce za malou chvíli a dneska se budu plazit jako turista na poušti, co mu ujel vembloud.  Slibovali, slibovali, zima měla bejt, mikinu jsem si vzala a teď se potáhneme domů, mikina a já (skleslý a zoufalý pohled).
 

Komentáře

Přidat komentář

Jméno:
Nadpis:
Text:

Přehled komentářů

No vidíš,

(helaop, 27. 8. 2007 21:15)

uf tak to se mi ulevilo. Nerada bych v rámci odstraňování bariér pak těmi odhozenými bariérami zabariérovala někoho jinýho (smích). Člověk musí být stále lehce ve střehu (pousmáníčko)

No to mě nenapadlo,

(Aleko, 27. 8. 2007 20:11)

s těmi negramotnými (úsměv)
Na druhou stranu, ani tak si asi moc nepočetli...sice viděli, že se autor směje, ale bylo jim to platný jak mrtvému zimník.

Portrét

Kontakt