Divotvorný čas


DĚKUJU VÁM, PLANTÁŽNÍCI, ZA VAŠE NÁVŠTĚVY

Musím pochválit svou ftipnou kamarádku. To se dělá, tohleto? Upravovat moje příspěvky a ještě mi psát nové? Jen co se mi naskytne příležitost, máš to u mě.
Teď ale tedy ten dík za vaše návštěvy na mých stránkách a dík Tadisovi za nezištnou reklamu.

To byl teda šok. Dopoledne si sednu s kávou k počítači, chystám se dopsat příspěvek a když vidím své stránky, nevěřím svým očím. No boží mlýny melou pomalu, ale moje budou mlet rychleji. Každopádně se povedl dost dobrý kanadský žertík. Změnou hesla jsem se snad dokonale obrnila, aby se to neopakovalo.
A to jsem měla v plánu tady na vás, mé čtenáře pět neskutečné ódy. Děkovat za Vaše návštěvy, které doufám nesouvisí jen s tím, že tady popisuju veškeré smůly a trapnosti, co mě kdy postihly.Když čtu blogy jiných o poznání chytřejších a vtipnějších lidí, mám pokaždé pocit, že nechápu, jak se na mých stránkách může někdo zastavit. Udělala jsem si malý průzkum a zjistila, jak to je. Díky nespolehlivosti vyhledavačů spousta návštěvníků přišla omylem, protože hledali nějaké erudované informace a vyhledavač jim nabídl tenhle můj "eintopf".Ale zastavili se a to je milé. Takže všem přeju nádherný státní svátek svatého Václava, ať vám je tepleji než Brutusovi, kterému na chatě odešla (nebo y?) kamna do věčných lovišť, ať vám vaši přátelé neheckrujou na stránkách a blogách a ať na chvíli neprší. Šla bych totiž moc ráda na procházku Prahou a vzala bych s sebou foťák.
 

Komentáře

Přidat komentář

Jméno:
Nadpis:
Text:

Přehled komentářů

tak teda

(tadis, 29. 9. 2007 0:40)

rozhodně neni zač, z mý strany to ale není žádná nezištnost ale čistý fanouškovstí (zubatej smajlík potvrzující předchozí slova)!

Portrét

Kontakt