Divotvorný čas


KAM CHODÍM NA TY NÁPADY?

Obrazek

ObrazekPtáte-li se, kam chodím na ty nápady, tak do své druhé hlavy. No co.....někdo si leje alkohol do jedné nohy a do druhé nohy.........tím nechci otevírat diskusi na téma, zda si liju nebo neliju něco do jedné a druhé hlavy.

Jednu hlavu mám takovou provozní. V ní nosím pin k bankomatu, průběžně se měnící seznam toho, co doma chybí, přehled čistého a špinavého prádla, data narození a svátků některých členů rodiny (některých proto, že asi tak od 39 let si nejsem kdovíproč schopná zapamatovat nějaké další datum nebo telefonní číslo).Najdu v ní splatnost našich půjček nebo den, kdy je nutné jít na poštu, najdu v ní podrobný plánek Prahy a důležité informace ze třídních schůzek, mám v ní schované seznamy účinku léků a vitamínů a ceny potravin a předpověď počasí.........a tak je mi tahle užitečná hlava užitečná. Ale mám druhou a ta je mi užitečnější. V té mám obrázky a vtipy a rýmy a nerýmy a barvy a vůně a pitomý nápady a dobrou náladu a........a někdy si říkám, zda jsem jí našla, ukradla nebo jak se to stalo?

 

Komentáře

Přidat komentář

Jméno:
Nadpis:
Text:

Přehled komentářů

...

(bara, 2. 3. 2007 0:16)

ja mam tri///pocitac v praci, pocitac doma,hlavu a pak vlastne este par notysku...kdyz to nekdo zformatuje tak sem totalne cista...jak maly dite

Týjo

(Manndarinne, 1. 3. 2007 0:20)

ta fotka je huustaa

Portrét

Kontakt