Divotvorný čas


RANNÍ POLITÍ KÁVOU aneb Z PRDELE KLIKA

Tak už to chodí každou sobotu. Mrtvolný stav, káva, horké probuzení a zjištění, že není ráno, ale poledne.

http://www.youtube.com/watch?v=AO9dbmJ_2zU&mode

Takže je sobota, pro mě chvíli po ránu, ale pro mnohé normální lidi už je po obědě. Sedím, prohlížím si, jaké kalamitní věci postihly náš"alias byt" během uplynulého týdne, kdy jsem ho po večerech viděla jen očima volnomyšlenkářského otroka. Teď ale jasně vidím, co všechno tu je potřeba a mozek mi pracuje rychlostí registrované pokladny, cinká a raduje se při každé sebemenší eliminaci toho, co by snad až tak úplně potřeba nebylo. Potřebovala bych domalovat veliké olejem ztvárněné slunce č.2. Slyšíš sakra prádlo jedno špinavý, nádobí, slyšíte mě podlahy, záchode, prachu všude a žehličko? Kašlete na to vy nekulturní maličkosti deptající mě o víkendech. Nestydíte se?
Dneska jsem měla kliku (v prdeli a čnějící ven naštěstí ne), ranní káva opět vyšplouchla (je to její každosobotní šprým častější než sobotní ranní kobliha) a já se radovala, že nejsem opařena. Z toho mívám velké problémy spojené s přednáškou nezdravosti kávy a její škodlivosti ( jak mohu sama svíjející se bolestí opařeného člověka vidět). Káva jen zmazala koberec, takže vím, co budu dělat, až udělám vše, co udělat mám.
Ráno jsem dostala báječný námět k přemýšlení. Vymyslel ho Brutus se svými spolunocležníky. Jak by to bylo, kdyby lidé měli prdel vepředu. Došla jsem až k aktu pohlavního styku, který by byl opravdu asi velmi nezábavný a následně k obtížnosti znásilnění. Představa, jak mě úchyl dohání (běžíc pozadu) na ulici a zády ke mě se pokouší o obtěžování je docela dobrá. Na WC bychom čuměli u splachovadla do zdi a při jídle by se nám asi povedlo ztrácet stabilitu. Jdouce dopředu bychom krásně viděli, do čeho už jsme šlápli a na koncertech by nejspíš byla prdel na prdeli. Někteří pivaři a příliš obdařené ženy by vypadali, jako reklama na pneumatiky Michelin ( ne že tak mnozí např. Američané už nevypadají) a USA by asi ztratilo kontrolu nad světem. Arabská móda by v mnoha zemích získala prvenství a Usáma by mohl konečně v klidu užívat zbylé miliony. Tak nevím, jde o poměrně jednoduchý zákrok pootočení spodní části těla o 180° a jestli by to nějak prospělo světovému míru.........tak proč to nezkusit.
 

Komentáře

Přidat komentář

Jméno:
Nadpis:
Text:

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář

Portrét

Kontakt