Divotvorný čas


ŠÍŠAJÍCÍ KOCOUR PRO MĚSÍČNÍ KOČKU aneb DOBRÝ DEN

Nechcete tam někdy někdo zajít konečně na čaj? Tím myslím neteřinku, dceru, karamádky a tak podobně

http://www.youtube.com/watch?v=4_0xuWNzVuw


V pátek jsme si s Alešem poseděli U měsíční kočky na čajíčku, já šíšala, Aleš sbíral chuť k rozestavění herného plánu pro Člověče nezlob se, až jsme nakonec nehráli a jen jsme si navzájem předčítali z časopisů. Jelikož kocour s čajovou konví visí na nejprestižnějším místě, asi byl panu čajovníkovi nejbližší. Je to logické a já díky tomu sebrala odvahu a konečně zkusila namalovat šíšu. Modrý šíšající kocour je na světě a teď budu muset podplatit Honziště, jestli by ho tam nedonesl, protože já se stydím. Ostatně je manažer, tak ať se snaží. A dneska jsem platila složenky a courala se po Václaváku a jak si tak jdu za nějakou paní s dcerou, zaslechnu "Dobrý den" a žádná odpověď a já té paní s dcerou tak bezmyšlenkovitě závidím, že je někdo zná a dokonce pozdraví . Jenže ony se otáčejí a koukají na mě a až v tu chíli mi dochází, že se na mě závistivě dívají, že mě někdo pozdravil. Šmodrchám to hezky....prostě jsem šla, přemýšlela, čučela do blba a neodpověděla na pozdrav. Tímto se tedy omlouvám a taky Dobrý den.
No a aby toho nebylo málo, vyrobila jsem si paňďuláka babičku, snad se mi jí povede vyfotit a mám z ní radost a už nejsem smutná. Tak buďte v pohodě a nebojte, týden uteče rychleji, než peníze po výplatě.
Obrazek
Tak tohle je moje nová loutka, babuška bongující (minipidibongo zapůjčila Bára Honzovi a Honza mě)
ObrazekNo a takhle nějak vypadají fšichni kocouři v té čajovně, co se tam asi nikdy nikdo z vás nezajde podívat, plantážníci.
 

Komentáře

Přidat komentář

Jméno:
Nadpis:
Text:

Přehled komentářů

Já vím, že tys tam se mnou byla

(helaop, 23. 10. 2007 12:20)

ale tohle jsem psala dřív, víš?

nic mě nenapadá

(Milena, 23. 10. 2007 9:32)

Ale Helo, vždyť já už jsem tam byla a dokonce s tebou! A jak! mě to zaujalo. Tvoje kočičky jsou exkluzivní:-). Měj se! M.

Portrét

Kontakt