Divotvorný čas


ŠKOLA HOLA VOLÁ ASI aneb JAK JSEM TO POZNALA?

To by nepoznal vážení jenom úplný vůl( úsměv až zlomyslník)
To by nepoznal ,vážení ,jenom úplný vůl( úsměv až zlomyslník).

ObrazekNo zkrátka to poznám za prvé podle toho, že u nás doma už zase máme rozpis, kdy a kdo půjde do koupelny, abychom všichni a všude byli relativně včas. Je to hustě napínavá dispečerská práce. Za druhé se ráno kolem sedmé jen stěží vejdu do tramvaje a mám již pár modřin od pravítek koukajících z batohů. A to ještě všude nerozdali učebnice. Za třetí je ráno tak hrozná fronta u stánku na cigarety, že někdy nemám šanci. Za čtvrté jdu dneska zase na třídní schůzky. A za páté, peníze se rozlétávají neskutečným způsobem. Za šesté blogy, které projdete se plní úpěním a skřípáním zubů a prvoprvními zážitky ze škol a tříd.

Začínám tedy nosit nemačkavé oblečky(abych ještě po cestě dopravní hromadou vypadala aspoň malinko slušně), začínám vstávat o deset minut dřív, abych nezdržovala toho, kdo za mnou míří uskutečnit úplnou speciální očistu a začínám vymýšlet různorodé formulace slov zaspal/la, ranní nevolnost a chřipka. Psát omluvenky je mnohdy stejně záživné, jako chodit do školy. Věřte, nevěřte.(usmíváček mrkající šibalsky pravým okem).

 

Komentáře

Přidat komentář

Jméno:
Nadpis:
Text:

Přehled komentářů

Zas je vecer, ..... a sa smeju

(Petr Š., 12. 9. 2007 2:01)

-"bo sa smeju na mňa"

Ahojky Heli, uz cvicim slovenstinu ve CT odjizdim na Slovensko, (mam jen neprijemny pocit ze vyuzivam tento BLOG ke koresp.), po-zvaci usmev prijmam ja neco vymyslim jako za ty narozky. Jen jsem narazil u me v PC vedle tveho odkazu na jiny odkaz atak tam dnes taky koukam a on to p. KUTIL ALDA a nic tam neni pridano no toto.. Taky jsem nakouk na "smajliky" a nektery odkazy a zacinam byt nejakej smutnej ze nemam NET-je tu docela veselo a zajimave. P.S. prosim kam mam psat moje e-mail adr: petr.jan.s1@volny.cz

ajajaj

(helaop, 10. 9. 2007 7:58)

Gratuluju k narozkám a žes neřek, to by se mělo nějak oslavit, že jo? Třeba někdy návštěva(úsměv přímo zvací)

jé...ahoj

(helaop, 10. 9. 2007 7:49)

chvilku mi trvalo rozšifrovat tě, ale Heli mi říká jen jeden milý kolega mé poloviny, tak mám radost, že se ti u mě na měsíci líbilo a zdravím.

Jak jsem se vkradl vecer..... a cet

(Petr Š., 10. 9. 2007 2:07)

Ahoj Heli, neni to prispevek, jen chci zanechat znamemi ze jsem tu byl, jsem prave doma na Morave a mam volno tak se vkradam tam kde nemohu jindy, páč nemam Internet. Cely jsem to tu prosmejdil dokonce i TOP LIst jak si vedes, mam takovy pocit------ moc pekny. Radsi zmlknu oni to muzou cist i jini.

Jo je 02:10 10.9.2007 a komentar je z 5.9.07 - to jsem zvolil schvalne - mel jsem ten den narozky.

Portrét

Kontakt