Divotvorný čas


TO CHCE MLUVIT, MLUVIT, MLUVIT

a taky myslet, myslet, myslet a k tomu cítit (ne být cítit), cítit a cítit..............skoro leninský citát

Ovšemže, samozřejmě, kdykoliv, vždycky, není problém, běžně, kupodivu, jak si přejete,jistě, bez starostí, klidně, určitě, v pohodě, asi, snad, možná, když to půjde,třeba.....to je co? Si hrajeme! Si hrajeme jeden s druhým. Slova, slova, slova. A vycpávky a sliby a kdyby...kdyby byly v prdeli ryby, nemusely se stavět rybníky.

Tohle jsou projevy naší virtuálně instantní doby. Když máme hlad, stačí cokoliv koupit, zalít vodou a vnímat umění chemiků a jejich bujnou fantazii. ´Když je smutno, stačí se připojit a užívat si druhých lidí. Věřit, že ta fotka je fakt jejich a že jim je těch 35 a že si z vás pár smraďochů nedělá prdel. Chtěůla bych se jít zase válet v Holkovicích do kravína, pěkně hup se senem do koryta. seno bylo opravdový a voňavý, kráva byla veliká a opravdu dávala mléko, špína byla špína a smrad kravína nebyl zdolatelný žádným antiperspirantem. Uf.... NOSTALGIA MIA.......možná to bylo tak fajn, že jsem se ještě tenkrát nestala gramotnou a nezávislou.

Žijeme si zkrátka v nádhernýcxh izolacích, stačí nám k životu voda, pár pytlíků sušených blafů, rychlovarná konvice a hlavně jeden a půl metru čtverečního s PC a se židlí. proč teda má kdekdo nejmíň dvě auta na ulici? Dyť by se to dalo nějak domyslet.Napadá vás, že vás ze mně přepadá depka...a dobře vám tak. Proč si mě tu pročítáte (zdravim) a radši se nesejdem na pokecání? PC srandymor, lidumor.

Obrazek

Ale mně napadá velice radikální řešení. Když teda nemůžete chodit "na jedno", nemůžete strávit noc kecáním a srandama, upadli by vám nohy, jít na procházku........Vraťme se na stromy!

 

Komentáře

Přidat komentář

Jméno:
Nadpis:
Text:

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář

Portrét

Kontakt