Divotvorný čas


VÍKENDY, ACH TY VÍKENDY

Možná jsem taková moc stěžovatelka, ale sem tam mám spíš nápad, jak si život zpříjemnit a zpřijatelnit, ............jenže neproveditelný. Jako tenhle:
Nevím jak to mají ostatní lidé, ale já si od pondělí říkám: "Už aby byl víkend, už aby byl víkend, už aby byl víkend....".A tak dlouho si to říkám, až nakonec je opravdu víkend. A já si pak během toho víkendu říkám: "Už abych šla do práce, už abych šla do práce.".Možná to je tím, že si tak nějak o víkendu neodpočinu. Tedy jestli se domácí práce nepovažují za vrchol relaxace a jestli si může člověk užít klidu v bytě 3+1 plném čtyř poměrně velikých a hlučných lidí a jednoho nerváka psa.
A tady přichází můj nápad. Já bych si nejlepší víkendy užila, kdybych je měla ve dnech, kdy ostatní jsou v práci a ve škole. A když oni budou  mít víkend, tak já bych zas s dovolením byla radši v práci.
A ještě ohledně víkendu jsem si taky všimla toho, že sluníčko zcela zlomyslně v tyto dva dny svítí tak, že každá šmouha na lednici, sporáku, podlaze a televizi je vidět daleko víc, než ve všední dny, že prach se kumuluje zejména o víkendu ...a že jak v tom svém osobním volnu peru, tak každý týden odčaruju někomu aspoň jednu ponožku. Víkendy mi lezou na nervy,do peněz.............................................a vůbec. Juchůůůů ještě mě čeká neděle.
                                                                           
 

Komentáře

Přidat komentář

Jméno:
Nadpis:
Text:

Přehled komentářů

:o)

(bara, 26. 2. 2007 18:08)

kazdej patek se tesim az bude zas pondeli a vsichni pudou do rachoty

Portrét

Kontakt