Divotvorný čas


VÝSTAVA, VÝKYVY, VÝZVY A DALŠÍ VÝ

Po čaji Templářů (bylinkovém) jsem spala jako nemluvně. Zázrak! Doufám! Snad to není náhlá ataka infantility.

http://www.youtube.com/watch?v=M1B8qyeWhJ8

Ten čajík jsem popila včera večer v čajovně U měsíční kočky, kam jsem odnesla první obrázky. Takže výstava opravdu bude, možná už je a já děkuji Honzovi, že na mě tak myslí. Jmenovala jsem ho svým osobním uměleckým agentem a manažerem. Toliko tedy k výstavě. K výkyvům mám asi toto: netěště se, nebudu tady rozpitvávat výkyvy svých nálad (to je čistě soukromé a určené pouze pro potěšení mé rodiny), budu se věnovat podivným výkyvům počasí (chechtáček). Dneska mě to už docela rozhodilo. V pondělí jdu nabalená do práce, zdá se být ráno docela zima a odpoledne se vleču nabalená z práce a lidé kolem mě chodí v nátělnících. V úterý zdá se být ráno teplo a hezky. Nebudu blbá a nebudu se zase pařit. Obléknu se tedy přiměřeně teplému počasí a jen co přijdu do práce, zatáhne se, začne pršet a dokonce začne být zima až téměř nepříjemná. Dnes vidím, že je ošklivo, navleču se a do batohu vezmu letní oblečení a deštník. Už mě prostě žádný výkyv teploty nemůže překvapit. Tak tak. Co mě dostává tento týden víc než výkyvy počasí, to jsou výzvy k vyzvednutí zásilky. V pondělí přijde výzva, já se těším, neboť je to CD 100 zvířat a tak jdu v úterý na poštu. vystojím frontu, nesu si tu cennost domů a v kaslíku najdu další výzvu k vyzvednutí zásilky. Rozhodně nic od nikoho nečekám, mám z toho nepříjemný pocit, děkuju Bohu, že nestojím lidem za to, aby mi posílali Antrax, ale například doporučené oznámení od O2, že platím telefon se zpožděním ( i přes mé telefonické dohady s nimi o změně termínu platby), které mi posílají doporučeně a poměrně často, ty taky umí otrávit. Jsem moc zvědavá, co to bude na té poště na mě čekat dnes.
 

Komentáře

Přidat komentář

Jméno:
Nadpis:
Text:

Přehled komentářů

CO MĚ ČEKALO NA POŠTĚ?

(helaop, 20. 9. 2007 21:54)

Prostě oznámení pojišťovny, že jsem nezaplatila něco, co už jsem zaplatila. Slušnými slovy to komentovat nelze a neslušnými by to bylo moc dlouhé...grrrrrrrrrr

hele, tak to jsem ráda

(helaop, 20. 9. 2007 9:12)

a je škoda, že jsem tě neviděla. Znám horší variantu. U Anděla rozdává letáky obrovitánské Kinder vajíčko. Co ta na to?

jojo

(Manndarinne, 20. 9. 2007 8:17)

hele a to bud rada zes v utery nestala se slusivou sukynkou, trickem a pujcenym destnikem s hromadou letaku na narodni...(jako ja:( )

Portrét

Kontakt