Divotvorný čas


ZAČALA JSEM NOVÝ ŽIVOT aneb PROČ SE POKAŽDÉ NĚCO MUSÍ POSRAT?

Jako si občas obarvím vlasy, přestěhuju doma skříně a vyměním zaměstnání, někdy prostě zlepším svůj život jen tak, ze dne na den a jaképak s tím saky paky.

http://www.youtube.com/watch?v=um1HG9Rb6
Začala jsem nový život (po kolikáté už to je, živote?). Ode dneška budu klidná, vyrovnaná, zdravá a usměvavá. Budu tak okouzlující, že každý bude líbat chodník, po kterém kráčím. Ano. Začala jsem hned ráno. Hlavně pozitivně. Probudila jsem se s širokým úsměvem na tváři a vzdala hold slunci, které vyjde tak za hodinu. Pomalu a s rozvahou jsem si uvařila ranní kávu a děkovala při tom všem těm dobrým Brazilcům, kteří ji osahali, než byla hygienicky a vakuovaně zabalena a dopravena do naší malé země. Káva se rozvoněla a já se vydala do koupelny. Hned , jak jsem vešla dovnitř, zavřela jsem oči, postavila se poslepu před zrcadlo a otevřela je až poté, co jsem se zeptala :
"Prozraď mi zrcadlo, kdo je v zemi zdejší, nejhezčí a nejchytřejší." Otevřu oči celá napnutá...a...vidím SEBE. Juchůůůů. Poděkovala jsem tomu dobrému moudrému koupelnovému zrcadlu. Rychlá ranní hygiena a trocha kreativní hry s malovátky a vyrážím do kuchyně vypít svou kávu. Cestou na sebe věším amulety snad všech mě známých božstev...koptský i křesťanský křížek, keltská spirála, prsten Atlanťanů a budhistické korálky. Sychr je sychr.Jednak bych nerada urazila a jednak známe to z historie. Nikdy člověk neví, co se může změnit. Popíjím kávu s úsměvem. Oblékám se, obouvám boty a vzpomenu na jednu velice důležitou věc. Dýchání. Ano nádech na tři doby a výdech na tři doby. Zabouchnu a přivolávám výtah. Dýchám a cítím tu pozitivní sílu, která ve mě roste. S úsměvem si pohodím taškou do které jsem nezapomněla dát rajčata, papriky, okurku a ředkvičky. Barevná a čerstvá strava mi dodá energii. Stojím dole v domě u dveří a usmívám se. Najednou to cítím a vím úplně jasně. Skoro na nic jsem ráno nezapomněla. Škoda, že jsem si taky nevzala klíče.
 

Komentáře

Přidat komentář

Jméno:
Nadpis:
Text:

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář

Portrét

Kontakt